Nokian Snowproof

ADAC 2022

Autoklub ČR 2022

AutoBild 2021Ocena końcowa
Zachowanie na suchej powierzchni: 89 %
Zachowanie na mokrej powierzchni: 91 %
Informacja zwrotna: 84 %
Jazda na granicy przyczepności: 84 %
Zużycie: 82 %
Hałas: 90 %
Śnieg: 88 %
Led: 81 %
Kupiłbym znowu: 81 %
86%1000
Ilość recenzji: 10

Recenzje opon Nokian Snowproof wystawiło 10 użytkowników, przyznając jej ogólną ocenę 86 %. Opona ta jest najczęściej testowana w rozmiarach 205 60 R16, 205 55 R16, 225 45 R17.

Gdzie kupić?

Porównanie cen opon w rozmiarze: wybrać rozmiar

Nokian Snowproof Porównaj oferty

Nokian Snowproof – opony opinie

Oponę Nokian Snowproof oceniało w sumie 10 użytkowników, dla póki co nikt nie napisał recenzji opisowej.


Czy masz doświadczenie z tą oponą?

Napisz recenzję

Parametry

Typ oponyosobowe
Sezonzimowe
ProducentNokian
Dostępne wymiaryod 165 65 R14
do 285 45 R20
Tak, opona jest dostępna w Twoim
rozmiarze 205 55 R16.

Szczegóły dot. opony Nokian Snowproof

Oponę Nokian Snowproof użytkownicy najczęściej zakładają na pojazdy Toyota Corolla, Audi A6, Hyundai Accent.

Jeśli jesteś właścicielem strony o tematyce motoryzacyjnej lub jesteś dostawcą opon, możesz na swojej stronie umieścić nasz banner z oceną opony Nokian Snowproof:

Test pneumatik Nokian Snowproof
C
B
69 dB

Etykieta UE dla wymiaru 205 55 R16 (zmienić rozmiar)

Opona Nokian Snowproof należy do kategorii tańszych, ale dobrej jakości opon zimowych, gdzie efektywność działania gra dużą rolę. Producent Nokian wychodzi naprzeciw właścicielom samochodów klasy ekonomicznej, którzy korzystają z samochodu na krótszych trasach każdego dnia. Pomimo tego dochowano wszelkich starań, żeby opony spełniały wszystkie zapewniające bezpieczną jazdę.

Opony zimowe premium do samochodów osobowych Spokój i bezpieczeństwo na zimowych drogach Nowy flagowy produkt wynalazcy opon zimowych to wyjątkowe połączenie doświadczeń z dalekiej północy i znajomości warunków alpejskich. Przekonaj się, co oznacza pełna kontrola i bezpieczeństwo w każdych zimowych warunkach, od deszczu, po śnieg i błoto pośniegowe. PRZYCZEPNOŚĆ NA MOKREJ JEZDNI, NA ŚNIEGU I BŁOCIE POŚNIEGOWYM PRZEWIDYWALNA, ZRÓWNOWAŻONA JAZDA NISKIE OPORY TOCZENIA TO OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY I TROSKA O ŚRODOWISKO Technologia Run Flat Technologia RFT (Run Flat Technology) zastosowana w oponach Nokian oznacza specjalną konstrukcję opon, która umożliwia kontynuowanie jazdy samochodem nawet w sytuacji nagłej utraty ciśnienia powietrza. Opony typu Run Flat montowane są przez niektórych producentów samochodów jako pierwsze wyposażenie pojazdów opuszczających fabrykę, aby zapewnić kierowcom maksymalne bezpieczeństwo nawet w przypadku nagłego uszkodzenia opony. Opony Nokian RFT charakteryzuje wyjątkowo mocna struktura. Dodatkowe wzmocnienie na ścianie bocznej zwiększa sztywność opony w przypadku przebicia i nagłej utraty ciśnienia w ogumieniu. Natomiast przy prawidłowym ciśnieniu opony RFT zachowują się jak opony standardowe. Jazda na oponach Nokian Run Flat Na oponie pozbawionej ciśnienia powietrza można przejechać około 50 kilometrów prowadząc samochód z pełnym załadunkiem. Jeżeli w samochodzie znajduje się tylko kierowca, na oponie bez powietrza można przejechać wówczas do 150 kilometrów. Nokian Tyres zaleca jazdę z prędkością maksymalnie do 80 km/h. W przypadku bardzo śliskiej nawierzchni, należy utrzymać prędkość do około 50 km/h. Ze względów bezpieczeństwa opony typu Run Flat można montować wyłącznie w samochodach wyposażonych w system monitorowania ciśnienia w oponach TPMS, który jest zintegrowany z komputerem pokładowym – lub posiadających jakikolwiek inny system, który ostrzega o zmieniającym się ciśnieniu w oponach – oraz elektroniczny system kontroli trakcji (ESP).Zamknąć

Wpisz rozmiar opon

Najczęściej 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R