Continental Winter Contact TS 800Ocena końcowa
Zachowanie na suchej powierzchni: 88 %
Zachowanie na mokrej powierzchni: 93 %
Informacja zwrotna: 85 %
Jazda na granicy przyczepności: 87 %
Zużycie: 88 %
Hałas: 88 %
Kupiłbym znowu: 96 %
89%1000
Ilość recenzji: 11

Gdzie kupić?

Porównanie cen opon w rozmiarze: wybrać rozmiar

Continental Winter Contact TS 800 Porównaj oferty

Continental Winter Contact TS 800 – opony opinie

Oponę Continental Winter Contact TS 800 oceniało w sumie 11 użytkowników, dla póki co nikt nie napisał recenzji opisowej.


Czy masz doświadczenie z tą oponą?

Napisz recenzję

Szczegóły dot. opony Continental Winter Contact TS 800

Oponę Continental Winter Contact TS 800 użytkownicy najczęściej zakładają na pojazdy Ford Fiesta, Honda Jazz, Toyota AYGO.

Jeśli jesteś właścicielem strony o tematyce motoryzacyjnej lub jesteś dostawcą opon, możesz na swojej stronie umieścić nasz banner z oceną opony Continental Winter Contact TS 800:

Test pneumatik Continental Winter Contact TS 800
F
C
71 dB

Etykieta UE dla wymiaru 145 80 R13 (zmienić rozmiar)

Opona zimowa Continental Winter Contact TS 800 zaprojektowano w Continental tak, żeby spełniała wysokie oczekiwania, ale jednoczesne cechowała się przyjazną ceną. Nie powinna zawieść żadnego kierowcy, nawet tego, który pokonuje wiele kilometrów i liczy na wysoki komfort jazdy. Zadbano także o dobre właściwości jezdne w czasie zimniejszych dni i na śniegu.

Opona do samochodów kompaktowych i średniej klasy Opona ContiWinterContact TS 800, dzięki zaawansowanej technologii oraz zastosowaniu wypróbowanych rozwiązań, oferuje znakomite osiągi nie tylko w zimowych warunkach ale także na suchej nawierzchni. Dla większego bezpieczeństwa w każdych warunkach! Opona zimowa do samochodów kompaktowych. Continental oferuje zaprojektowane w Niemczech opony klasy premium o optymalnych parametrach z zakresu hamowania i bezpieczeństwa. Ponadprzeciętna stabilność i przyczepność na zakrętach. Zaufanie czołowych producentów samochodów, opony zastosowane m. in. w modelach: Renault Twizy i Smart ForTwo.Podstawowe cechy : Bardzo dobre prowadzenie i przyczepność na zakrętach Doskonała przyczepność na śniegu i lodzie Duża odporność na aquaplaning Wyjątkowe prowadzenie na suchej nawierzchni

Zamknąć

Wpisz rozmiar opon

Najczęściej 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R