Bridgestone Blizzak IceOcena końcowa
Zachowanie na suchej powierzchni: 80 %
Zachowanie na mokrej powierzchni: 80 %
Informacja zwrotna: 90 %
Jazda na granicy przyczepności: 80 %
Zużycie: 90 %
Hałas: 90 %
Śnieg: 100 %
Led: 90 %
Kupiłbym znowu: 90 %
88%1000
Ilość recenzji: 1

Recenzje opon Bridgestone Blizzak Ice wystawiło 1 użytkowników, przyznając jej ogólną ocenę 88 %. Opona ta jest najczęściej testowana w rozmiarach 205 55 R16.

Gdzie kupić?

Porównanie cen opon w rozmiarze: wybrać rozmiar

Bridgestone Blizzak Ice Porównaj oferty

Bridgestone Blizzak Ice – opony opinie

Oponę Bridgestone Blizzak Ice oceniało w sumie 1 użytkowników, dla póki co nikt nie napisał recenzji opisowej.


Czy masz doświadczenie z tą oponą?

Napisz recenzję

Parametry

Typ oponyosobowe
Sezonzimowe
ProducentBridgestone
Dostępne wymiaryod 175 65 R14
do 275 40 R19
Tak, opona jest dostępna w Twoim
rozmiarze 185 60 R15.

Szczegóły dot. opony Bridgestone Blizzak Ice

Jeśli jesteś właścicielem strony o tematyce motoryzacyjnej lub jesteś dostawcą opon, możesz na swojej stronie umieścić nasz banner z oceną opony Bridgestone Blizzak Ice:

Test pneumatik Bridgestone Blizzak Ice

Opona Bridgestone Blizzak Ice należy do kategorii tańszych, ale dobrej jakości opon zimowych, gdzie efektywność działania gra dużą rolę. Producent Bridgestone wychodzi naprzeciw właścicielom samochodów klasy ekonomicznej, którzy korzystają z samochodu na krótszych trasach każdego dnia. Pomimo tego dochowano wszelkich starań, żeby opony spełniały wszystkie zapewniające bezpieczną jazdę.

Śniegowe OSOBOWE Opony Blizzak ICE to bezkolcowa opona zimowa, przeznaczona do trudnych warunków jazdy po śniegu i lodzie w klimacie umiarkowanym i subarktycznym. Mieszanka Multicell Zmniejsza ryzyko poślizgu opony Blizzak ICE to opona zimowa opracowana z myślą o zapewnieniu poczucia bezpieczeństwa i gotowości do jazdy w każdych warunkach zimowych, w szczególności na oblodzonej nawierzchni. Poślizg występuje wtedy, gdy na lodzie pojawia się cienka warstwa wody, utrudniając kontakt opony z nawierzchnią. Aby rozwiązać ten problem, w oponach Blizzak ICE zastosowano mieszankę Multicell, która pochłania wodę z lodu, zapewniając dobrą przyczepność. Wyjątkowe lamele i bloki bieżnika Większa odporność opon na zużycie Sekretem najlepszych opon zimowych jest ich bieżnik. Lamele bieżnika opon Blizzak ICE są gęstsze, a bloki – czyli wyższe części opony – sztywniejsze, co zwiększa przyczepność i skuteczność hamowania na śniegu i lodzie. Taka konstrukcja opony zwiększa jej trwałość w najtrudniejszych warunkach zimowych, dzięki czemu zachowuje ona doskonałe parametry w czasie. Optymalne rowki w bieżniku Niższy poziom hałasu wewnątrz pojazdu Komfort podróży to nie tylko kwestia pewności i poczucia kontroli nad pojazdem, ale również cisza. Niezależne testy wykazały, że opona Blizzak ICE zapewnia niższy poziom hałasu w porównaniu z przeciętną oponą kolcowaną ze względu na optymalny wzór bieżnika. Mimo że bloki bieżnika są wysokie, rowki zapewniają lepszą cyrkulację powietrza, redukując hałas słyszany wewnątrz pojazdu.Zamknąć

Wpisz rozmiar opon

Najczęściej 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R