Nankang Ice Activa ICE 1Ocena końcowa
Zachowanie na suchej powierzchni: 65 %
Zachowanie na mokrej powierzchni: 55 %
Informacja zwrotna: 45 %
Jazda na granicy przyczepności: 45 %
Zużycie: 85 %
Hałas: 70 %
Śnieg: 65 %
Led: 40 %
Kupiłbym znowu: 30 %
56%1000
Ilość recenzji: 2

Recenzje opon Nankang Ice Activa ICE 1 wystawiło 2 użytkowników, przyznając jej ogólną ocenę 56 %. Opona ta jest najczęściej testowana w rozmiarach 225 50 R17, 205 75 R16.

Gdzie kupić?

Porównanie cen opon w rozmiarze: wybrać rozmiar

Nankang Ice Activa ICE 1 Porównaj oferty

Nankang Ice Activa ICE 1 – opony opinie

Oponę Nankang Ice Activa ICE 1 oceniało w sumie 2 użytkowników, dla póki co nikt nie napisał recenzji opisowej.


Czy masz doświadczenie z tą oponą?

Napisz recenzję

Parametry

Typ oponyosobowe
Sezonzimowe
ProducentNankang
Dostępne wymiaryod 225 65 R17
do 245 40 R18
Tak, opona jest dostępna w Twoim
rozmiarze 225 40 R18.

Szczegóły dot. opony Nankang Ice Activa ICE 1

Jeśli jesteś właścicielem strony o tematyce motoryzacyjnej lub jesteś dostawcą opon, możesz na swojej stronie umieścić nasz banner z oceną opony Nankang Ice Activa ICE 1:

Test pneumatik Nankang Ice Activa ICE 1

Opona zimowa Nankang Ice Activa ICE 1 zaprojektowano w Nankang tak, żeby spełniała wysokie oczekiwania, ale jednoczesne cechowała się przyjazną ceną. Nie powinna zawieść żadnego kierowcy, nawet tego, który pokonuje wiele kilometrów i liczy na wysoki komfort jazdy. Zadbano także o dobre właściwości jezdne w czasie zimniejszych dni i na śniegu.

Opony Nankang Ice Activa Ice-1 zostały zaprojektowane tak, aby mogły osiągać wysoką wydajność na śniegu i oblodzonych drogach w Europie Północnej. Dzięki konstrukcji środkowego żebra i kierunkowanej rzeźbie bieżnika, stabilność i zwrotność opon na śniegu jest znacznie zwiększona. Konstrukcja rowka o siatkowym wzorze bieżnika, wzmacnia przyczepność opon na śniegu. Technologia ząbkowanych, trójwymiarowych nacięć (3D SIPE) w środkowej części opony, zwiększa zdolność do odgarniania śniegu i lodu, a także wzmacnia sztywność klocków i stabilność jazdy na prostej drodze. Technologia prostokątnych, trójwymiarowych nacięć (3D SIPE) w obszarze barków, zwiększająca siłę i kontrolę wzoru bloku, zapobiega nadmiernym deformacjom podczas toczenia się lub hamowania, a zatem poprawia bezpieczeństwo jazdy. Nieregularne otwory na całym obwodzie bieżnika zwiększają tarcie i przyczepność na oblodzonej drodze, po zamontowaniu kolców na oponach. Zoptymalizowane rozmieszczenie otworów na kołki na bieżniku, wzmacnia tarcie i przyczepność na oblodzonej drodze. Specjalna formuła krzemionki ma na celu poprawę osiągów opony podczas jazdy po oblodzonych lub zaśnieżonych drogach.Zamknąć

Wpisz rozmiar opon

Najczęściej 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R