Cooper DiscovererOcena końcowa
Zachowanie na suchej powierzchni: 89 %
Zachowanie na mokrej powierzchni: 87 %
Informacja zwrotna: 77 %
Jazda na granicy przyczepności: 77 %
Zużycie: 80 %
Hałas: 71 %
Śnieg: 100 %
Led: 100 %
Kupiłbym znowu: 87 %
85%1000
Ilość recenzji: 7

Recenzje opon do pojazdów typu SUV lub 4x4 Cooper Discoverer wystawiło 7 użytkowników, przyznając jej ogólną ocenę 85 %. Opona ta jest najczęściej testowana w rozmiarach 265 75 R16, 225 45 R17, 215 70 R16.

Gdzie kupić?

Porównanie cen opon w rozmiarze: wybrać rozmiar

Cooper Discoverer Porównaj oferty

Cooper Discoverer – opony opinie

Oponę Cooper Discoverer oceniało w sumie 7 użytkowników, dla póki co nikt nie napisał recenzji opisowej.


Czy masz doświadczenie z tą oponą?

Napisz recenzję

Parametry

Typ oponySUV, 4x4
Sezonzimowe
ProducentCooper
Dostępne wymiaryod 265 70 R15
do 255 70 R16
Tak, opona jest dostępna w Twoim
rozmiarze 265 70 R15.

Szczegóły dot. opony Cooper Discoverer

Oponę Cooper Discoverer użytkownicy najczęściej zakładają na pojazdy Land Rover Defender, Nissan Terrano, Dodge Cummins.

Jeśli jesteś właścicielem strony o tematyce motoryzacyjnej lub jesteś dostawcą opon, możesz na swojej stronie umieścić nasz banner z oceną opony Cooper Discoverer:

Test pneumatik Cooper Discoverer

Opona zimowa Cooper Discoverer należy do podstawowej serii opon od Cooper. Efektywność działania zdecydowanie gra dużą rolę. Producent Cooper wychodzi naprzeciw właścicielom samochodów klasy ekonomicznej, którzy nie będą jeździć w warunkach ekstremalnych, a także nie oczekują wyjątkowo dobrych właściwości jezdnych przy dużych prędkościach. Pomimo tego dochowano wszelkich starań, żeby opony spełniały wszystkie zapewniające bezpieczną jazdę.

Firma Cooper Tires wprowadza oponę Discoverer M+S Sport, nową gamę opon zimowych, aby sprostać wymaganiom pojazdów o wysokiej wydajności z napędem 4x4. Zaprojektowana po to, aby zapewnić doskonałą przyczepność w warunkach zaśnieżonych i oblodzonych nawierzchni, konstrukcja bieżnika opony Discoverer M+S Sport obejmuje wgryzające się w nawierzchnię krawędzie, aby zapewnić niezrównaną przyczepność w zdradliwych warunkach. Opatentowana przez firmę Cooper technologia „rowków śnieżnych" zwiększa właściwości przyczepności „śniegu do śniegu" zamiast "śniegu do ogumienia", a jednocześnie eliminuje niepożądany śnieg z rowków opony. Opona Discoverer M + S Sport jest dostępna w zakresie prędkości T, H i V i obejmuje 15 - 19 calowe obręcze. Firma Cooper wprowadza wiele nowych rozmiarów w zakresie prędkości H i V, umożliwiając dopasowanie opon do jeszcze szerszego wyboru dzisiejszych samochodów o wysokich osiągach. Opona Weathermaster Snow korzysta ze wszystkich cech, które sprawiają, że linia Coopermaster Weathermaster odniosła niezaprzeczalny sukces, w tym wyjątkowy wzór bieżnika, który optymalizuje zdolność opony do jazdy po drogach zarówno na mokrych, jak i zaśnieżonych nawierzchniach,harmonijnie współpracując z układem hamulcowym pojazdu, aby zminimalizować czas zatrzymania na śliskiej nawierzchni. Opona Weathermaster Snow jest dostępna w szerokiej gamie rozmiarów i obejmuje 15 - 18 calowe obręcze. Obie opony charakteryzują się wysoką zawartością krzemionki w mieszance, która wraz z szerokimi lamelami pomaga utrzymać elastyczność bloków bieżnika przy bardzo niskich temperaturach zimowych, ułatwiając przyczepność na mokrej i zaśnieżonej nawierzchni.Zamknąć

Wpisz rozmiar opon

Najczęściej 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R