BFGoodrich gForce Winter

ADAC 2016

AutoBild 2016

ADAC 2015Ocena końcowa
Zachowanie na suchej powierzchni: 86 %
Zachowanie na mokrej powierzchni: 82 %
Informacja zwrotna: 78 %
Jazda na granicy przyczepności: 78 %
Zużycie: 84 %
Hałas: 82 %
Kupiłbym znowu: 83 %
82%1000
Ilość recenzji: 21

Gdzie kupić?

Porównanie cen opon w rozmiarze: wybrać rozmiar

BFGoodrich gForce Winter Porównaj oferty

BFGoodrich gForce Winter – opony opinie

Oponę BFGoodrich gForce Winter oceniało w sumie 21 użytkowników, dla póki co nikt nie napisał recenzji opisowej.


Czy masz doświadczenie z tą oponą?

Napisz recenzję

Szczegóły dot. opony BFGoodrich gForce Winter

Oponę BFGoodrich gForce Winter użytkownicy najczęściej zakładają na pojazdy Ford Focus, Toyota Prius, Ford Mondeo .

Jeśli jesteś właścicielem strony o tematyce motoryzacyjnej lub jesteś dostawcą opon, możesz na swojej stronie umieścić nasz banner z oceną opony BFGoodrich gForce Winter:

Test pneumatik BFGoodrich gForce Winter
C
C
71 dB

Etykieta UE dla wymiaru 185 70 R14 (zmienić rozmiar)

Opona zimowa BFGoodrich gForce Winter zaprojektowano w BFGoodrich tak, żeby spełniała wysokie oczekiwania, ale jednoczesne cechowała się przyjazną ceną. Nie powinna zawieść żadnego kierowcy, nawet tego, który pokonuje wiele kilometrów i liczy na wysoki komfort jazdy. Zadbano także o dobre właściwości jezdne w czasie zimniejszych dni i na śniegu.

STWORZONA, BY ZACHOWAĆ KONTROLĘ NA ZIMOWYCH DROGACH Do wszystkich samochodów osobowych Zalety: STARTDoskonałe przyspieszenie dzięki znakomitej przyczepności na śniegu i lodzie: Większa gęstość lameli w porównaniu do poprzedniczki (+50%) Optymalna ilość nacięć oraz większa powierzchnia kontaktu opony z nawierzchnią dla poprawy przyczepności Szersze kanały na barkach i rzeźba bieżnika dla lepszego odprowadzania wody i śniegu spod opony. JEDŹ. Maksymalna kontrola na zimowych drogach. Dzięki kierunkowemu bieżnikowi – lamele i krawędzie przełamują film wodny i wbijają się w śnieg, optymalne odprowadzanie wody i śniegu dzięki kanałom kierunkowym Dzięki ciągłemu centralnemu żebru – setki „zębów” w środkowej części bieżnika Dzięki sztywnym, kierunkowym klockom bieżnika na obszarze barków i elastycznej mieszczance gumowej STOPSkuteczne hamowanie na każdym rodzaju nawierzchni: Dzięki większemu obszarowi kontaktu opony z nawierzchnią, w porównaniu do poprzedniczki Dzięki zagęszczeniu lameli i krawędzi

Zamknąć

Wpisz rozmiar opon

Najczęściej 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R