Sava Eskimo HP

AutoBild 2016

ADAC 2015Ocena końcowa
Zachowanie na suchej powierzchni: 86 %
Zachowanie na mokrej powierzchni: 84 %
Informacja zwrotna: 85 %
Jazda na granicy przyczepności: 85 %
Zużycie: 88 %
Hałas: 85 %
Śnieg: 80 %
Led: 75 %
Kupiłbym znowu: 93 %
85%1000
Ilość recenzji: 22

Recenzje opon Sava Eskimo HP wystawiło 22 użytkowników, przyznając jej ogólną ocenę 85 %. Opona ta jest najczęściej testowana w rozmiarach 205 55 R16, 225 45 R17, 195 55 R15.

Gdzie kupić?

Porównanie cen opon w rozmiarze: wybrać rozmiar

Sava Eskimo HP Porównaj oferty

Sava Eskimo HP – opony opinie

Oponę Sava Eskimo HP oceniało w sumie 22 użytkowników, dla póki co nikt nie napisał recenzji opisowej.


Czy masz doświadczenie z tą oponą?

Napisz recenzję

Parametry

Typ oponyosobowe
Sezonzimowe
ProducentSava

Szczegóły dot. opony Sava Eskimo HP

Oponę Sava Eskimo HP użytkownicy najczęściej zakładają na pojazdy Opel Astra, Hyundai Tucson, Kia Sorento.

Jeśli jesteś właścicielem strony o tematyce motoryzacyjnej lub jesteś dostawcą opon, możesz na swojej stronie umieścić nasz banner z oceną opony Sava Eskimo HP:

Test pneumatik Sava Eskimo HP

Opona zimowa Sava Eskimo HP zaprojektowano w Sava tak, żeby spełniała wysokie oczekiwania, ale jednoczesne cechowała się przyjazną ceną. Nie powinna zawieść żadnego kierowcy, nawet tego, który pokonuje wiele kilometrów i liczy na wysoki komfort jazdy. Zadbano także o dobre właściwości jezdne w czasie zimniejszych dni i na śniegu.

Sportowa opona zapewniająca pewne zachowanie na zaśnieżonych i oblodzonych nawierzchniach Opona Sava Eskimo HP została zaprojektowana z myślą o jaździe z wysokimi prędkościami po śniegu i lodzie. Ciesz się pewnym prowadzeniem i bardzo dobrą trakcją w najbardziej wymagających warunkach drogowych. Opona oznaczona symbolem płatka śniegu potwierdzającym przynależność do klasy opon zimowych. Bardzo dobre zachowanie i właściwości trakcyjne na śniegu Pewne hamowanie na mokrej nawierzchni Dosamochodów o wysokich osiągach Długie przebiegi Znakomite zachowanie i właściwości trakcyjne na śniegu. Ciesz się pewnym prowadzeniem na śniegu i lodzie. W zoptymalizowanym zimowym bieżniku zastosowano wzajemnie blokujące się klocki. Dzięki temu bieżnik wgrywa się w śnieg, poprawiając kontrolę nad pojazdem. Zwiększona powierzchnia kontaktu opony z podłożem zapewnia stabilne prowadzenia auta w trudnych warunkach. Pewne hamowanie na mokrej nawierzchni. Kierunkowa rzeźba bieżnika i mieszanka gumowa na bazie krzemionki (mieszanka Full Silica) zapewniają bardzo dobrą przyczepność i skracają drogę hamowania na mokrej nawierzchni. Pewne prowadzenie. Opona eskimo hp umożliwia sportową jazdę w trudnych zimowych warunkach. Mocna osnowa zapewnia oponie sztywność dającą pewne zachowanie samochodu w czasie podróży z wysokimi prędkościami. Długie przebiegi. Dzięki mieszance gumowej bieżnika oraz zoptymalizowanej konstrukcji opona eskimo hp zapewnia długie przebiegi, dając kierowcy oszczędności finansowe.Zamknąć

Wpisz rozmiar opon

Najczęściej 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R