Nokian WR G2Ocena końcowa
Zachowanie na suchej powierzchni: 85 %
Zachowanie na mokrej powierzchni: 87 %
Informacja zwrotna: 85 %
Jazda na granicy przyczepności: 83 %
Zużycie: 84 %
Hałas: 86 %
Kupiłbym znowu: 89 %
86%1000
Ilość recenzji: 69
686,00 zł

Idź do sklepu
Dostępny

Gdzie kupić?

Porównanie cen opon w rozmiarze: wybrać rozmiar

pokazać wszystkie rozmiary / tylko twój rozmiar od 686,00 zł     Idź do sklepu
Nokian WR G2 ( 225/70 R16 107H XL, SUV ) Dostępny     686,00 zł     Idź do sklepu
Nokian WR G2 ( 265/70 R16 112H, SUV ) Dostępny     735,00 zł     Idź do sklepu

Nokian WR G2 – opony opinie

Oponę Nokian WR G2 oceniało w sumie 69 użytkowników, dla póki co nikt nie napisał recenzji opisowej.


686.00 735.00 3

Czy masz doświadczenie z tą oponą?

Napisz recenzję

Szczegóły dot. opony Nokian WR G2

Oponę Nokian WR G2 użytkownicy najczęściej zakładają na pojazdy Honda Civic, Land Rover Discovery, Subaru Legacy.

Jeśli jesteś właścicielem strony o tematyce motoryzacyjnej lub jesteś dostawcą opon, możesz na swojej stronie umieścić nasz banner z oceną opony Nokian WR G2:

Test pneumatik Nokian WR G2
E
E
72 dB

Etykieta UE dla wymiaru 225 70 R16 (zmienić rozmiar)

Opona zimowa z serii Nokian WR G2 należy do tego najlepszego, co marka Nokian oferuje w kategorii opon zimowych. Odpowiednia jest dla droższych samochodów o dużej mocy, od których oczekuje się najlepszych właściwości jezdnych nawet w najcięższych warunkach zimowych, także w przypadku zbitego śniegu czy lodu.

Wyjątkowe osiągi na błocie pośniegowym Sutecznie zapobiega poślizgom na błocie pośniegowym Zapewnia bezpieczeństwo dzięki dobrej przyczepności na każdej nawierzchni, zarówno mokrej, jak i ośnieżonej czy suchej Gwarantuje doskonałą stabilność i kierowalność nawet przy dużych prędkościach Niskie opory toczenia powodują mniejsze zużycie paliwa Okres zimy w Europie Środkowej jest obecnie coraz bardziej zmienny i nieprzewidywalny. Burze regularnie atakują drogi na kontynencie. Gwałtowne zmiany temperatury w mgnieniu oka zamieniają śliski śnieg w zdradliwe i niebezpieczne błoto pośniegowe. Opony Nokian powstają, są udoskonalane i testowane daleko za Kołem Polarnym – żeby zagwarantować najlepsze osiągi w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. Chociaż pogoda i pory roku się zmieniają, Twój wybór opon zimowych pozostaje wciąż ten sam: Nokian WR G2.Absolutnie najlepsze osiągi na błocie pośniegowymUltranowoczesny asymetryczny wzór bieżnika zapewnia oponom Nokian WR G2 szereg właściwości, które idealnie się sprawdzają w zimowych warunkach Europy Środkowej. Specjalny kształt krawędzi bieżnika oraz lameli zapewnia oponie lepsze prowadzenie i poprawia stabilność jazdy na wszystkich nawierzchniach. Krawędź wewnętrzna natomiast daje doskonałą przyczepność.Nokian Tyres jest również pionierem w tworzeniu nowych rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo jazdy na błocie pośniegowym: innowacyjna krawędź oraz polerowane rowki skutecznie oczyszczają przestrzeń kontaktu bieżnika opony z nawierzchnią drogi poprzez odprowadzanie błota pośniegowego i masy wody na zewnątrz, aby zapobiegać ryzyku wystąpienia aquaplaningu.Szanowanie środowiska naturalnegoOpony Nokian WR G2 powstają przy użyciu wyłącznie oczyszczonych, niskoaromatycznych olejów. Do produkcji wykorzystywana jest również nowa mieszanka gumowa, w skład której wchodzą krzemionka i olej typu Canola. Pomagają one zredukować opory toczenia, a tym samym zmniejszyć zużycie paliwa.Zaufanie producentów samochodówFirma Nokian Tyres zaangażowana jest we współpracę z wieloma producentami samochodów jako producent i dostawca opon zimowych.Na czym polega technologia Run Flat?Technologia RFT (Run Flat Technology) zastosowana w oponach Nokian oznacza specjalną konstrukcję opon, która umożliwia kontynuowanie jazdy samochodem nawet w sytuacji nagłej utraty ciśnienia powietrza. Opony typu Run Flat montowane są przez niektórych producentów samochodów jako pierwsze wyposażenie pojazdów opuszczających fabrykę, aby zapewnić kierowcom maksymalne bezpieczeństwo nawet w przypadku nagłego uszkodzenia opony.Opony Nokian RFT mają mocniejszą konstrukcję niż standardowe opony. W ścianach bocznych zastosowano specjalny komponent, który usztywnia ściany podczas jazdy na oponie bez powietrza.

Zamknąć

Wpisz rozmiar opon

Najczęściej 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R