Goodyear UltraGrip IceOcena końcowa
Zachowanie na suchej powierzchni: 70 %
Zachowanie na mokrej powierzchni: 50 %
Informacja zwrotna: 50 %
Jazda na granicy przyczepności: 50 %
Zużycie: 50 %
Hałas: 70 %
Śnieg: 80 %
Led: 30 %
Kupiłbym znowu: 10 %
51%1000
Ilość recenzji: 1

Recenzje opon Goodyear UltraGrip Ice wystawiło 1 użytkowników, przyznając jej ogólną ocenę 51 %. Opona ta jest najczęściej testowana w rozmiarach 235 55 R17.

Gdzie kupić?

Porównanie cen opon w rozmiarze: wybrać rozmiar

Goodyear UltraGrip Ice Porównaj oferty

Goodyear UltraGrip Ice – opony opinie

Oponę Goodyear UltraGrip Ice oceniało w sumie 1 użytkowników, dla póki co nikt nie napisał recenzji opisowej.


Czy masz doświadczenie z tą oponą?

Napisz recenzję

Parametry

Typ oponyosobowe
Sezonzimowe
ProducentGoodyear
Dostępne wymiaryod 185 65 R15
do 275 45 R21
Tak, opona jest dostępna w Twoim
rozmiarze 225 65 R17.

Szczegóły dot. opony Goodyear UltraGrip Ice

Jeśli jesteś właścicielem strony o tematyce motoryzacyjnej lub jesteś dostawcą opon, możesz na swojej stronie umieścić nasz banner z oceną opony Goodyear UltraGrip Ice:

Test pneumatik Goodyear UltraGrip Ice
B
E
72 dB

Etykieta UE dla wymiaru 225 65 R17 (zmienić rozmiar)

Opona zimowa Goodyear UltraGrip Ice zaprojektowano w Goodyear tak, żeby spełniała wysokie oczekiwania, ale jednoczesne cechowała się przyjazną ceną. Nie powinna zawieść żadnego kierowcy, nawet tego, który pokonuje wiele kilometrów i liczy na wysoki komfort jazdy. Zadbano także o dobre właściwości jezdne w czasie zimniejszych dni i na śniegu.

Goodyear prezentuje oponę UltraGrip Ice+: „Najlepsza opona na skandynawskie warunki pogodowe” .Opona bezkolcowa na śnieg i lód, która oferuje doskonałe osiągi w każdych ekstremalnych warunkach zimowych.W nowej oponie Goodyear UltraGrip Ice+ zastosowano łącznie dwuwarstwową mieszankę gumową i innowacyjne, hybrydowe lamele.Dwuwarstwowa mieszanka gumowa:UltraGrip Ice+ z dwuwarstwową mieszanką gumową: innowacyjna kombinacja dwóch różnorodnych mieszanek gumowych, zapewniających najwyższe osiągi – zarówno na lodzie i śniegu, jak również na suchej oraz mokrej nawierzchni. Górna warstwa składa się z miękkiej mieszanki, która zachowuje sprężystość nawet w bardzo niskich temperaturach i zapewnia doskonałą przyczepność na oblodzonych drogach. Dolna warstwa, zbudowana z twardszej mieszanki, odpowiada za dobre właściwości kierowania na suchej nawierzchni i w wyższych temperaturach. Ponadto przez obie warstwy przebiegają specjalne lamele, oferujące całej oponie optymalną przyczepność.Hybrydowe lameleBieżnik opony UltraGrip Ice+ składa się z dwóch warstw gumy, z których każda posiada lamele o charakterystycznej budowie. Lamele hybrydowe składające się z lameli waflowych rozmieszczonych w górnej warstwie gumy oraz lameli zygzakowych ułożonych w dolnej warstwie, mają za zadanie stabilizować bieżnik w kierunku jazdy, na całej jego głębokości. W ten sposób zapewniają doskonałą przyczepność opony na śniegu i lodzie przez cały okres eksploatacji.Wielopromieniowy kontur opony z małym promieniem barku wyznacza długą i szeroką płaszczyznę bieżnika, która bardziej równomiernie rozkłada ciśnienie na powierzchnię styku z podłożem. Dzięki temu UltraGrip Ice+ oferuje lepszą przyczepność, bardziej równomierne ścieranie i wyższy przebieg.Głęboki bieżnik opony UltraGrip Ice+ chroni przed aquaplaningiem i dba o lepszą trakcję na śniegu oraz lodzie. Ułożenie bloków bieżnika, zróżnicowanych co do długości, utrzymuje emisję hałasu na tym samym, niezmiennym poziomie, co skutkuje cichszą jazdą i wyższym komfortem.Zamknąć

Wpisz rozmiar opon

Najczęściej 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R