Firestone WinterhawkOcena końcowa
Zachowanie na suchej powierzchni: 80 %
Zachowanie na mokrej powierzchni: 80 %
Informacja zwrotna: 90 %
Jazda na granicy przyczepności: 90 %
Zużycie: 90 %
Hałas: 90 %
Kupiłbym znowu: 100 %
89%1000
Ilość recenzji: 1

Recenzje opon Firestone Winterhawk wystawiło 1 użytkowników, przyznając jej ogólną ocenę 89 %. Opona ta jest najczęściej testowana w rozmiarach 225 45 R17.

Gdzie kupić?

Porównanie cen opon w rozmiarze: wybrać rozmiar

Firestone Winterhawk Porównaj oferty

Firestone Winterhawk – opony opinie

Oponę Firestone Winterhawk oceniało w sumie 1 użytkowników, dla póki co nikt nie napisał recenzji opisowej.


Czy masz doświadczenie z tą oponą?

Napisz recenzję

Parametry

Typ oponyosobowe
Sezonzimowe
ProducentFirestone

Szczegóły dot. opony Firestone Winterhawk

Oponę Firestone Winterhawk użytkownicy najczęściej zakładają na pojazdy Renault Megane.

Jeśli jesteś właścicielem strony o tematyce motoryzacyjnej lub jesteś dostawcą opon, możesz na swojej stronie umieścić nasz banner z oceną opony Firestone Winterhawk:

Test pneumatik Firestone Winterhawk

Opona zimowa Firestone Winterhawk należy do podstawowej serii opon od Firestone. Efektywność działania zdecydowanie gra dużą rolę. Producent Firestone wychodzi naprzeciw właścicielom samochodów klasy ekonomicznej, którzy nie będą jeździć w warunkach ekstremalnych, a także nie oczekują wyjątkowo dobrych właściwości jezdnych przy dużych prędkościach. Pomimo tego dochowano wszelkich starań, żeby opony spełniały wszystkie zapewniające bezpieczną jazdę.

Do samochodów osobowych Bezpieczne osiągi, niezawodna przyczepność i lepsze prowadzenie na drodze Opona o doskonale wyważonych osiągach, która zapewnia stuprocentową kontrolę na lodzie i śniegu oraz na suchej i mokrej nawierzchni Konstrukcja z lamelkami na barkach zabewnia odpowiednie zachowanie w warunkach zimowych Ulepszona sterowność, stabilność w jeździe na wprost oraz wysoka żywotność. Znakomita zdolność odprowadzania wody i błota pośniegowego, jak również kompresja świeżego śniegu dla zachowania najlepszej przyczepności Duża gęstość nacięć poprawia przyczepność, zapewnia bezpieczne hamowanie i trakcję Krzemionka w składzie mieszanki poprawia przyczepność na mokrej nawierzchni i w niskich temperaturachZamknąć

Wpisz rozmiar opon

Najczęściej 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R