Continental 4x4 WinterContactOcena końcowa
Zachowanie na suchej powierzchni: 94 %
Zachowanie na mokrej powierzchni: 96 %
Informacja zwrotna: 98 %
Jazda na granicy przyczepności: 98 %
Zużycie: 96 %
Hałas: 92 %
Śnieg: 100 %
Led: 100 %
Kupiłbym znowu: 100 %
97%1000
Ilość recenzji: 5

Gdzie kupić?

Porównanie cen opon w rozmiarze: wybrać rozmiar

Continental 4x4 WinterContact Porównaj oferty

Continental 4x4 WinterContact – opony opinie

Oponę Continental 4x4 WinterContact oceniało w sumie 5 użytkowników, dla póki co nikt nie napisał recenzji opisowej.


Czy masz doświadczenie z tą oponą?

Napisz recenzję

Szczegóły dot. opony Continental 4x4 WinterContact

Oponę Continental 4x4 WinterContact użytkownicy najczęściej zakładają na pojazdy Volvo XC60, Volvo XC90, Mercedes Benz ML.

Jeśli jesteś właścicielem strony o tematyce motoryzacyjnej lub jesteś dostawcą opon, możesz na swojej stronie umieścić nasz banner z oceną opony Continental 4x4 WinterContact:

Test pneumatik Continental 4x4 WinterContact
F
E
73 dB

Etykieta UE dla wymiaru 255 55 R18 (zmienić rozmiar)

Opona zimowa Continental 4x4 WinterContact zaprojektowano w Continental tak, żeby spełniała wysokie oczekiwania, ale jednoczesne cechowała się przyjazną ceną. Nie powinna zawieść żadnego kierowcy, nawet tego, który pokonuje wiele kilometrów i liczy na wysoki komfort jazdy. Zadbano także o dobre właściwości jezdne w czasie zimniejszych dni i na śniegu.

Mocniejsza niż zima. Do SUV-ów i samochodów terenowych. Specjalistyczna opona na zimowe warunki drogowe. Continental oferuje zaprojektowane w Niemczech opony klasy premium o optymalnych parametrach z zakresu hamowania i bezpieczeństwa. Doskonała trakcja i krótka droga hamowania. Zaufanie czołowych producentów samochodów, opony zastosowane m. in. w modelach: BMW X3/X5 oraz Mercedes-Benz ML-Class. Conti4x4WinterContact dla mocnych samochodów z napędem na cztery koła. Szczegóły techniczne: W zimie, samochody z oponami Conti4x4WinterContact dadzą radę nawet w najgorszych warunkach. Asymetryczny wzór bieznika zapewnia doskonałe prowadzenie nawet w zimie, a technologia lameli "progressive sipe" oznacza doskonałą stabilność w czasie jazdy i trakcję. Szerokie boczne rowki skutecznie wypierają wodę i błoto, a także zapewniają ochronę przed aqua- i snowplaningiem. Egenskaper: Wyjątkowe właściwości trakcyjne i krótka droga hamowania Doskonałe właściwości jezdne na śniegu i lodzie Doskonałe zachowanie na suchych nawierzchniach Komfort jazdy i niski poziom hałasu Zabezpieczenie przed aquaplaningiem

Zamknąć

Wpisz rozmiar opon

Najczęściej 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R